JAK PROWADZIĆ TERAPIĘ PAR I ZWIĄZKÓW NIENORMATYWNYCH (JEDNOPŁCIOWYCH, POLIAMORYCZNYCH, OSÓB NIEBINARNYCH I TRANSPŁCIOWYCH)?

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,6/5

Czas trwania: 03:01:30

Praktyczne szkolenie, na którym dowiesz się, jaka jest specyfika funkcjonowania par i związków nienormatywnych, takich jak: pary jednopłciowe, związki poliamoryczne, związki osób niebinarnych, transpłciowych i aseksualnych.

Podczas szkolenia dowiesz się, jak pracować terapeutycznie z takimi związkami i parami, oraz jak dopasować znany Ci warsztat terapeutyczny do potrzeb tych osób, unikając wciskania ich w heteronormatywne i cispłciowe standardy.


Na szkoleniu:

➡️ Dowiesz się, jak funkcjonują różne pary i związki nienormatywne

➡️ Dowiesz się, jak dopasować swój warsztat pracy znany z pracy z parami dwupłciowymi/monogamicznymi do potrzeb związków nienormatywnych

➡️ Dowiesz się, z jakimi trudnościami najczęściej zgłaszają się pary i związki nienormatywne i jak im pomagać radzić sobie z tymi trudnościami

➡️ Dowiesz się, jak skutecznie budować relacje zaufania i pracować terapeutycznie z parami i związkami nienormatywnymi

➡️ Poznasz praktyczne przykłady pracy klinicznej z parami i związkami nienormatywnymi


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą pracującym z parami i związkami i chcesz dowiedzieć się jak dopasować swój warsztat terapeutyczny do potrzeb par i związków nienormatywnych.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba, która jest zainteresowana tematem skutecznych psychoterapii par i związków nienormatywnych.

UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

Wszystkie szkolenia są certyfikowane i objęte patronatem merytorycznym
Szkoły Psychoterapii Dialog.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:

Kliknij tutaj

prof. Grzegorz Iniewicz


➡️ dr hab. n. społ., prof. Uniwersytetu Jagiellońskiego, psycholog kliniczny, seksuolog kliniczny Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, certyfikowany psychoterapeuta i superwizor Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, psychoterapeuta European Association for Psychotherapy. Współpracownik Uniwersytetu SWPS.

➡️ Autor prac z zakresu psychologii klinicznej, psychoterapii, etiologii zaburzeń emocjonalnych, seksuologii i psychologii LGBT+. Współredaktor książek: „Koncepcja przywiązania. Od teorii do praktyki klinicznej”, „Seksualność człowieka. Wybrane zagadnienia”, „Wprowadzenie do Psychologii LGB”, „Jak przeżyć z teściami?”, „Orientacja seksualna. Źródła i konteksty”, "Dysforia i niezgodność płciowa”, autor monografii: „Stres mniejszościowy u osób biseksualnych i homoseksualnych".

➡️ Członek Komisji Psychologii PAN, oddział w Krakowie. Członek Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Bardzo ciekawy temat i charyzma Pana Profesora :)
Aneta
Dobre zaznaczenie tematów i badań w temacie + użyteczne wskazówki.
Patrycja
Otwartość Pana Profesora na różne kwestie i podkreślanie co jest realnie ważne - nie wścibskość, ale bezpieczeństwo i ciekawość.
Aleksandra