JAK PRACOWAĆ Z ZABURZENIAMI I TRUDNOŚCIAMI SEKSUALNYMI O PODŁOŻU PSYCHICZNYM U KOBIET?

Praktyczne szkolenie, na którym dowiesz się, jak diagnozować i pomagać psychoterapeutyczne pacjentkom dotkniętym zaburzeniami i trudnościami seksualnymi o podłożu psychologicznym.

👤 Prowadząca: Marta Nagrodzka

🕐 Czas trwania: 03:00:16

⭐️ Ocena: 4,65/5

Obejrzyj całe szkolenie:

Jak pracować z zaburzeniami i trudnościami seksualnymi o podłożu psychicznym u kobiet?Podczas szkolenia poznasz praktyczne techniki pracy terapeutycznej z najczęściej występującymi psychogennymi zaburzeniami seksualnymi u kobiet. Poznasz też praktyczne przykłady pracy klinicznej z pacjentkami.


Na szkoleniu:

➡️Poznasz najnowsze kryteria diagnostyczne zaburzeń seksualnych występujących u kobiet: zaburzenia orgazmu, zaburzenia zainteresowania seksualnego, zespołów bólowych.

➡️Poznasz przyczyny ich powstawania.

➡️Dowiesz się, jakie modele teoretyczne są wykorzystywane w pracy terapeutycznej z zaburzeniami seksualnymi u kobiet.

➡️Dowiesz się, jak rozumieć i konceptualizować problemy seksualne u kobiet.

➡️Dowiesz się, jak pracować z pacjentkami w zależności od rodzaju zaburzenia, jakie przejawiają.

➡️Przedstawione zostaną fundamentalne zasady i reguły prowadzenia psychoterapii indywidualnej zaburzeń seksualnych występujących u kobiet, a także zaburzeń seksualnych u kobiet w pracy z parą.

➡️Dowiesz się, z jakimi trudnościami seksualnymi zgłaszają się kobiety/pary w okresie ciąży i po porodzie.

➡️Poznasz opisy przypadków klinicznych i praktycznych metod pracy z pacjentkami.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą (niezależnie od nurtu, w którym pracujesz) lub seksuologiem i chcesz poznać najbardziej skuteczne metody pracy z psychogennymi zaburzeniami seksualnymi u kobiet.

➡️W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba, która jest zainteresowana tematem psychoterapii psychogennych zaburzeń seksualnych u kobiet.

UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

Wszystkie szkolenia są certyfikowane i objęte patronatem merytorycznym
Szkoły Psychoterapii Dialog.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:

Kliknij tutaj

Recenzje Użytkowników

Marta Nagrodzka


➡️ Psycholog, seksuolog, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna PTTPB (nr 496) i certyfikowany superwizor-dydaktyk PTTPB (nr 83).

➡️ Absolwentka psychologii klinicznej Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Ukończyła 4-letnie studia podyplomowe z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT EDU w Warszawie, studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Katowicach oraz kurs superwizora-dydaktyka w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie.

➡️ Doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziale Leczenia Zaburzeń Psychosomatycznych i Innych Nerwicowych, Centrum Terapii Nerwic.

➡️ Pracowała w Centrum Psychologii Zdrowia Dormed w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Terapii Uzależnień i Współuzależnienia oraz Poradni Leczenia Środowiskowego. W ramach studiów podyplomowych zrealizowała staż kliniczny w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie. Współpracuje z Poradnią Diabetica obejmując opieką psychologiczną pacjentów mających problemy z otyłością, cukrzycą i odżywianiem.

➡️ Założycielka Centrum Psychoterapii i Seksuologii MindClinic, gdzie pracuje psychoterapeutyczne głównie z osobami dorosłymi i parami.

➡️ Współpracuje jako wykładowca z Akademią Motywacji i Edukacji, Instytutem Poznawczym i Uniwersytetem SWPS.