JAK PRACOWAĆ Z PACJENTEM, KTÓRY ŻYJE W CIĄGŁYM NAPIĘCIU? SZKOLENIE Z ZASTOSOWANIA TEORII POLIWAGALNEJ W PRAKTYCE

Praktyczne szkolenie, na którym dowiesz się, jak wykorzystać Teorię Poliwagalną w pracy z pacjentem, który doświadcza ciągłego napięcia emocjonalnego (lęku, niepokoju, irytacji).

👤 Prowadząca: Ewelina Ziółek

🕐 Czas trwania: 03:01:05

⭐️ Ocena: 4,8/5

Obejrzyj całe szkolenie:

Jak pracować z pacjentem, który żyje w ciągłym napięciu? Szkolenie z zastosowania Teorii Poliwagalnej w praktyce.



Podczas szkolenia dowiesz się, czym jest, jakie są jej założenia oraz jak w praktyce zastosować Teorię Poliwagalną w pracy ze swoimi pacjentami cierpiącymi na ciągłe napięcie i inne dolegliwości.


Na szkoleniu:

➡️Dowiesz się, jak wygląda wykorzystanie wiedzy na temat Teorii Poliwagalnej w pracy terapeutycznej

➡️Dowiesz się, na czym polega i jakie ma założenia Teoria Poliwagalna

➡️Dowiesz się, w jaki sposób możesz psychoedukować swoich pacjentów na temat Teorii Poliwagalnej

➡️Dowiesz się, jak układ nerwowy rozpoznaje i reaguje na stresory zewnętrzne i wewnętrzne

➡️Dowiesz się, jak powstaje i jak się utrzymuje ciągłe napięcie emocjonalne (i cielesne), którego doświadcza wielu pacjentów

➡️Dowiesz się, jakie są typowe oznaki ciągłego napięcia emocjonalnego i jak je rozpoznawać u swoich pacjentów

➡️Dowiesz się, jak uczyć pacjentów rozpoznawać i nazywać stan autonomiczny (psychofizjologiczny poziom pobudzenia i napięcia), w jakim się znajdują 

➡️Dowiesz się, jak uczyć pacjenta zmniejszać stan pobudzenia i napięcia poprzez koregulację i samoregulację jego napięcia i emocji, podczas sesji terapeutycznych i w innych okolicznościach

➡️Zobaczysz, jak wygląda zastosowanie Teorii Poliwagalnej w praktyce dzięki odegranej na żywo scence terapii i prezentacji przypadków klinicznych 

 

DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE? 

➡️Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą, niezależnie od nurtu, w którym pracujesz i chcesz poznać założenia Teorii Poliwagalnej, jej zastosowania w pracy z pacjentami, którzy doświadczają ciągłego napięcia emocjonalnego. 

➡️W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba, która jest zainteresowana tematem Teorii Poliwagalnej i jej zastosowania w psychoterapii. 

UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

LUB
oglądaj to i ponad 250 szkoleń w ramach subskrypcji (159zł/msc):
Wszystkie szkolenia są certyfikowane i objęte patronatem merytorycznym
Szkoły Psychoterapii Dialog.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:

Kliknij tutaj

Recenzje Użytkowników

LUB

oglądaj to i ponad 250 szkoleń w ramach subskrypcji (159zł/msc):

mgr Ewelina Ziółek


➡️Psycholog o specjalności psychologia kliniczna i ekonomistka, założycielka i dyrektor Polskiego instytutu Poliwagalnego.

➡️Od 2015 roku zajmuje się tematyką chronicznego stresu i wypalenia. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Psychosomatyka i Somatopsychologia.

➡️Jest certyfikowaną w Niemczech naturoterapeutką (Heilpraktikerin), specjalizującą się w medycynie funkcjonalnej i stresu. W trakcie akredytowanego kursu na psychoterapeutę w nurcie integracyjnym (systemowo – ericksonowskim).

➡️Ukończyła I i II stopień szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP).

➡️Absolwentka wielu szkoleń z zakresu całościowego podejścia do leczenia psychofizycznych następstw chronicznego stresu w tym szkolenia Deb Dany “Engaging the Rhythm of Regulation” w Polyvagal Institute USA. Providerka Safe & Sound Protocol dr. Stephana Porgesa - terapii słuchowej opartej na Teorii Poliwagalnej.

➡️Posiada wieloletnie doświadczenie pracy w międzynarodowych organizacjach w Irlandii, Szwajcarii i Niemczech.

➡️W pracy indywidualnej z klientami wspiera klientów doświadczających chronicznego stresu i wypalenia, wykorzystując holistyczne podejścia przez pryzmat Teorii Poliwagalnej.

➡️Ewelina Ziółek jest również współzałożycielką Polyvagal-Akademie w Niemczech i współzałożycielką i członkiem zarządu Polyvagal Gesellschaft e.V. oraz członkinią Niemieckiego Stowarzyszenia Psychologów (Berufsverband Deutscher Psychologinnen und Psychologen).