JAK PRACOWAĆ Z CIAŁEM W PSYCHOTERAPII TRAUMY?

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 5/5

"Dziękuję za to mega wartościowe spotkanie, moja głowa buzuje od inspiracji. Dużo wartościowych, praktycznych treści do wykorzystania we własnej praktyce terapeutycznej i w refleksji nad własnymi traumami."

Czas trwania: 05:03:28

Praktyczne szkolenie, na którym dowiesz się, jak wykorzystać pracę z ciałem w terapii traumy oraz innych zaburzeń i trudności w życiu pacjenta. Lepiej zrozumiesz, jak trauma zapisuje się w ciele pacjenta i jak przez pracę z ciałem można przepracować i wyrobić nowe wzorce reakcji na traumatyczne wspomnienia i wydarzenia.

Posłuchasz o tym, jak przez pracę z ciałem budować w pacjencie rezyliencję oraz poczucie ugruntowania w nawet trudnych dla niego sytuacjach.

NA SZKOLENIU POZNASZ:

➡️ Techniki zaczerpnięte z neurobiologii interpersonalnej i Somatic Experiencing.

➡️ Techniki budowania poczucia stabilności i ugruntowania.


DOWIESZ SIĘ RÓWNIEŻ:

➡️ W jaki sposób odczytywać, co dzieje się z ciałem pacjenta i jak wykorzystywać to jako źródło wiedzy w procesie terapii.

➡️ Jak angażować pracę z ciałem na rzecz zmian w terapii.

➡️ Jakie ślady w ciele pozostawiają doświadczenia traumatyczne i w jaki sposób manifestują się one w ciele.

➡️ Jak przez pracę z ciałem zmieniać niekorzystne wzory reakcji na wspomnienia traumatyczne

➡️ W jaki sposób używać technik pracy z ciałem nie tylko do pracy z traumą, ale też z innymi problemami.

➡️ Jak rozpoznać, że pacjent i jego ciało “utknęło” w zautomatyzowanych niekorzystnych reakcjach oraz jak – właśnie przez pracę z ciałem – pomóc mu wyjść z tego utknięcia.

➡️ Czym jest pamięć ciała i jak odczytywać historię, którą opowiada.

➡️ W jaki sposób być wrażliwym i świadomym na to, co się dzieje z ciałem terapeuty podczas sesji z pacjentem.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz dowiedzieć się, jak wykorzystywać pracę z ciałem w psychoterapii w szczególności w psychoterapii traumy.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana tematem psychoterapii przez pracę z ciałem.

UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

Wszystkie szkolenia są certyfikowane i objęte patronatem merytorycznym
Szkoły Psychoterapii Dialog.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:

Kliknij tutaj

Sabina Sadecka


➡️ Nauczycielka terapii traumy, terapeutka traumy. Współzałożycielką portalu opsychologii.pl popularyzującego rzetelną wiedzę o psychologii i psychoterapii. Twórczyni podcastu „Ładnie o traumie”. Pisze o traumie na swoim blogu sabinasadecka.pl, Newsweek Psychologia i wielu czasopism psychologicznych.

➡️ Uczy studentów studiów podyplomowych SWPS w Poznaniu. Pracuje w poznańskiej publicznej poradni dla osób z doświadczeniem traumy. Jest pasjonatką uczenia w taki sposób, by - poza wzrostem wiedzy i umiejętności - życie jej słuchaczy zmieniało się w upragnionym dla nich kierunku.


OPINIE UCZESTNIKÓW

Dużo wartościowych, praktycznych treści do wykorzystania we własnej praktyce terapeutycznej i w refleksji nad własnymi traumami.
Elżbieta
Bardzo dobrze przygotowana prowadząca. Zmotywowała mnie do jeszcze głębszej nauki. Na pewno będę bardziej świadoma dalszej pracy z pacjentami.
Zuzanna
Świetne szkolenie, uporządkowany sposób przekazania wiedzy, ale nie sztywny, wręcz przeciwnie. Słuchałam z przyjemnością i zafascynowaniem. Zrobiła na mnie duże wrażenie wiedza osoby prowadzącej, wykraczająca poza dziedzinę psychoterapii...
Anna