JAK PRACOWAĆ TERAPEUTYCZNIE Z PACJENTEM ZMAGAJĄCYM SIĘ Z OTYŁOŚCIĄ?

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,7/5

"Bardzo wartościowe, profesjonalne szkolenie. Wartością dodaną na pewno jest fakt, że Pani Prowadząca sama dzieliła się własnym doświadczeniem zmaganiem sobie z problemem."

Czas trwania: 03:06:25

Praktyczne szkolenie, na którym poznasz metody pracy z pacjentem poszukującym psychologicznego wsparcia w leczeniu otyłości.

PO SZKOLENIU:

✔️ Możesz wykorzystać zaprezentowane przez ekspertkę techniki, narzędzia i interwencje przydatne w pracy terapeutycznej z chorobą otyłościową.

✔️ Wiesz, jak rozmawiać z pacjentem o otyłości i jak rozpoznawać przekonania na temat tej choroby – zarówno swoje, jak i pacjenta.

✔️ Masz więcej świadomości na temat wsparcia pacjenta w budowaniu zdrowej relacji z jedzeniem, procesie utrzymania prawidłowej wagi po redukcji, ale też w kryzysach w trakcie zmiany.

✔️ Znasz pojęcie i zjawisko fat shamingu, potrafisz rozmawiać o chorobie z szacunkiem, bez zawstydzania pacjenta

✔️ Wiesz więcej o specyfice pracy terapeutycznej z pacjentem po operacji bariatrycznej.

✔️ Lepiej rozumiesz samą chorobę otyłościową i jej specyfikę.

Poznaj sposoby pracy i interwencji wobec pacjentów zmagających się z otyłością, a także konkretne techniki terapeutyczne, które możesz zastosować, żeby ich wspierać na każdym etapie pracy nad sobą.

Dowiedz się, jak unikać podczas sesji fatshamingu, a jednocześnie odważnie i konkretnie rozmawiać z pacjentami o ich problemach związanych z nadmierną masą ciała


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz poznać skuteczne sposoby i metody pracy terapeutycznej z pacjentami z chorobą otyłościową w procesie redukcji.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana psychoterapią osób wychodzących z otyłości.

UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.


Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu KLIKNIJ TUTAJ

Katarzyna Kucewicz


➡️ Psycholożka, psychoterapeutka, pedagożka. Autorka 4 poradników i wielu artykułów eksperckich. Przez kilkanaście lat prowadziła indywidualną praktykę psychoterapeutyczną w Warszawie.

➡️ Obecnie razem z dietetykiem klinicznym tworzy autorski projekt psychologicznego wsparcia w redukcji „Waga z głowy”. Ma za sobą samodzielną redukcję 55 kg.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Bardzo wartościowe, profesjonalne szkolenie. Wartością dodaną na pewno jest fakt, że Pani Prowadząca sama dzieliła się własnym doświadczeniem zmaganiem sobie z problemem.
Julia
Świetne szkolenie, pracuję 23 lata i dawno żadne szkolenie tak mnie nie zainteresowało.
Maja
Dziękuję ogromnie, kawał wiedzy!
Monika