PODSTAWY POROZUMIENIA BEZ PRZEMOCY (NVC) DLA PSYCHOLOGÓW I PSYCHOTERAPEUTÓW.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,6/5

"Naprawdę dobrze przygotowane i wartościowe szkolenie. Prowadząca bardzo wnikliwa i otwarta na drugiego człowieka."

Czas trwania: 3:00:54

Praktyczne szkolenie, na którym poznasz założenia oraz narzędzia modelu NVC (Porozumienie bez Przemocy) przydatne w pracy psychoterapeutycznej.


NA SZKOLENIU:

✔️ Poznasz praktyczne narzędzie NVC, które można wykorzystać stricte terapeutycznie.

✔️ Poznasz praktyczne narzędzie NVC, które można wykorzystać na co dzień.

✔️ Dowiesz się, w jaki sposób model może pomóc Ci w kontakcie z pacjentami.

✔️ Posłuchasz o procesach transformacji wykorzystywanych w głębokiej pracy własnej i przydatnych w pracy gabinetowej.

✔️ Lepiej zrozumiesz charakterystykę NVC i dowiesz się, na ile jest to model komunikacji, a na ile coś, czego elementy mogą być wykorzystane w terapii.

Celem NVC jest stworzenie takiej jakości kontaktu, w której mamy ochotę rozmawiać, milczeć czy załatwiać sprawy w paradygmacie relacji. Na co dzień wzmacnia lub pomaga odbudować więzi, ułatwia codzienny dialog, zapobiega nieporozumieniom; w gabinecie terapeutycznym może przyczynić się do głębokiego kontaktu, zachęcić do kreatywnej dbałości o potrzeby swoje i innych, pomaga nazwać, a następnie przetransformować niesłużące przekonania, opłakać straty, ale też dostrzec to, co jest do świętowania.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz dowiedzieć się, na czym polega i jakie są podstawy modelu NVC.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana tematem Porozumienia bez Przemocy i możliwych zastosowań w gabinecie psychologa/psycholożki i psychoterapeuty/psychoterapeutki.


📄 Jesteś psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej PTTPB? Wykorzystaj certyfikat ze szkolenia do przedłużenia swojego certyfikatu psychoterapeuty 📄


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

Agnieszka Pietlicka


➡️ Trenerka Porozumienia bez Przemocy z międzynarodowym certyfikatem Center for Nonviolent Communication, wykładowczyni, wydaje książki, prowadzi gabinet pracy indywidualnej, założycielka DU sp. z o.o. oraz co-fundatorka fundacji Miejsce Ludzi.

➡️ W grudniu 2022 minęło 20 lat, od kiedy zgłębia Porozumienie bez Przemocy. System Wewnętrznej Rodziny poznaje od 11 lat. Z pasją łączy oba te podejścia. Towarzyszy w procesie zmiany (kultury dialogu) zespołom, także międzykulturowym oraz pojedynczym osobom na różnych szczeblach hierarchii.

➡️ Uwielbia prowadzić warsztaty. Pasjami szuka inspirujących lub bulwersujących przykładów, metod, które sprawią, że praca na „trudnych tematach” będzie raczej głęboka, niż ciężka. Przekonania z Porozumienia, które ją aktualnie niosą, to „Wszystko, co jest warte zrobienia, warte jest też zrobienia niedoskonale” oraz „Ludzie zawsze robią najlepiej, jak potrafią”.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Dziękuję za wkład pracy, zaangażowanie prowadzącego.
Wiktoria
Prowadząca bardzo wnikliwa na drugiego człowieka.
Małgorzata
Super szkolenie, poproszę więcej!
Izbabela