PODSTAWY POROZUMIENIA BEZ PRZEMOCY (NVC) DLA PSYCHOLOGÓW I PSYCHOTERAPEUTÓW.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,6/5

"Naprawdę dobrze przygotowane i wartościowe szkolenie. Prowadząca bardzo wnikliwa i otwarta na drugiego człowieka."

Czas trwania: 3:00:54

Praktyczne szkolenie, na którym poznasz założenia oraz narzędzia modelu NVC (Porozumienie bez Przemocy) przydatne w pracy psychoterapeutycznej.


NA SZKOLENIU:

✔️ Poznasz praktyczne narzędzie NVC, które można wykorzystać stricte terapeutycznie.

✔️ Poznasz praktyczne narzędzie NVC, które można wykorzystać na co dzień.

✔️ Dowiesz się, w jaki sposób model może pomóc Ci w kontakcie z pacjentami.

✔️ Posłuchasz o procesach transformacji wykorzystywanych w głębokiej pracy własnej i przydatnych w pracy gabinetowej.

✔️ Lepiej zrozumiesz charakterystykę NVC i dowiesz się, na ile jest to model komunikacji, a na ile coś, czego elementy mogą być wykorzystane w terapii.

Celem NVC jest stworzenie takiej jakości kontaktu, w której mamy ochotę rozmawiać, milczeć czy załatwiać sprawy w paradygmacie relacji. Na co dzień wzmacnia lub pomaga odbudować więzi, ułatwia codzienny dialog, zapobiega nieporozumieniom; w gabinecie terapeutycznym może przyczynić się do głębokiego kontaktu, zachęcić do kreatywnej dbałości o potrzeby swoje i innych, pomaga nazwać, a następnie przetransformować niesłużące przekonania, opłakać straty, ale też dostrzec to, co jest do świętowania.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz dowiedzieć się, na czym polega i jakie są podstawy modelu NVC.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana tematem Porozumienia bez Przemocy i możliwych zastosowań w gabinecie psychologa/psycholożki i psychoterapeuty/psychoterapeutki.


📄 Jesteś psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej PTTPB? Wykorzystaj certyfikat ze szkolenia do przedłużenia swojego certyfikatu psychoterapeuty 📄


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

Wszystkie szkolenia są certyfikowane i objęte patronatem merytorycznym
Szkoły Psychoterapii Dialog.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:

Kliknij tutaj

Recenzje Użytkowników:

Agnieszka Pietlicka


➡️ Trenerka Porozumienia bez Przemocy z międzynarodowym certyfikatem Center for Nonviolent Communication, wykładowczyni, wydaje książki, prowadzi gabinet pracy indywidualnej, założycielka DU sp. z o.o. oraz co-fundatorka fundacji Miejsce Ludzi.

➡️ W grudniu 2022 minęło 20 lat, od kiedy zgłębia Porozumienie bez Przemocy. System Wewnętrznej Rodziny poznaje od 11 lat. Z pasją łączy oba te podejścia. Towarzyszy w procesie zmiany (kultury dialogu) zespołom, także międzykulturowym oraz pojedynczym osobom na różnych szczeblach hierarchii.

➡️ Uwielbia prowadzić warsztaty. Pasjami szuka inspirujących lub bulwersujących przykładów, metod, które sprawią, że praca na „trudnych tematach” będzie raczej głęboka, niż ciężka. Przekonania z Porozumienia, które ją aktualnie niosą, to „Wszystko, co jest warte zrobienia, warte jest też zrobienia niedoskonale” oraz „Ludzie zawsze robią najlepiej, jak potrafią”.