PODSTAWY POROZUMIENIA BEZ PRZEMOCY (NVC) DLA PSYCHOLOGÓW I PSYCHOTERAPEUTÓW.

Zapraszamy na webinar przedstawiający światopogląd, podstawowe obszary rozwoju oraz kilka wybranych narzędzi Porozumienia bez Przemocy nazywanego też modelem komunikacji NVC (od Nonviolent Communication).

Dowiedz się czym jest NVC i w jaki sposób ta koncepcja może pomóc Ci w kontakcie ze swoimi pacjentami/pacjentkami. Podczas webinaru poznasz charakterystykę NVC i dowiesz się, na ile jest to model komunikacji, a na ile coś innego i które elementy mogą być wykorzystane w terapii.

Celem NVC jest stworzenie takiej jakości kontaktu, w której mamy ochotę rozmawiać, milczeć czy załatwiać sprawy w paradygmacie relacji. Na co dzień wzmacnia lub pomaga odbudować więzi, ułatwia codzienny dialog, zapobiega nieporozumieniom; w gabinecie terapeutycznym może przyczynić się do głębokiego kontaktu, zachęcić do kreatywnej dbałości o potrzeby swoje i innych, pomaga nazwać, a następnie przetransformować niesłużące przekonania, opłakać straty, ale też dostrzec to, co jest do świętowania.


CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS WEBINARU:

✔ Jakie są elementy światopoglądu NVC?

✔ Jakie są obszary rozwoju NVC?

✔ Jakie są procesy transformacji wykorzystywane w głębokiej pracy własnej i przydatnej w pracy gabinetowej?

✔ Jakie jest jedno praktyczne narzędzie NVC, które można wykorzystać na co dzień?

✔ Jakie jest jedno praktyczne narzędzie NVC, które można wykorzystać stricte terapeutycznie?

✔ Weźmiesz udział w sesji pytań i odpowiedzi


DO KOGO SKIEROWANY JEST WEBINAR?

Webinar skierowany jest do psychologów/psycholożek oraz psychoterapeutów/psychoterapeutek wszelkich nurtów, którzy/które chcą dowiedzieć się na czym polega i jakie są podstawy modelu NVC. Zapraszamy również studentów/studentki psychologii oraz osoby zainteresowane tematem Porozumienia bez Przemocy i jej możliwych zastosowań w gabinecie psychologa/psycholożki i psychoterapeuty/psychoterapeutki.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

Agnieszka Pietlicka


Trenerka Porozumienia bez Przemocy z międzynarodowym certyfikatem Center for Nonviolent Communication, wykładowczyni, wydaje książki, prowadzi gabinet pracy indywidualnej, założycielka DU sp. z o.o. oraz co-fundatorka fundacji Miejsce Ludzi.

W grudniu 2022 minęło 20 lat, od kiedy zgłębia Porozumienie bez Przemocy. System Wewnętrznej Rodziny poznaje od 11 lat. Z pasją łączy oba te podejścia. Towarzyszy w procesie zmiany (kultury dialogu) zespołom, także międzykulturowym oraz pojedynczym osobom na różnych szczeblach hierarchii. Uwielbia prowadzić warsztaty. Pasjami szuka inspirujących lub bulwersujących przykładów, metod, które sprawią, że praca na „trudnych tematach” będzie raczej głęboka, niż ciężka. Przekonania z Porozumienia, które ją aktualnie niosą, to „Wszystko, co jest warte zrobienia, warte jest też zrobienia niedoskonale” oraz „Ludzie zawsze robią najlepiej, jak potrafią”.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Wiktoria
Dziękuję za wkład pracy, zaangażowanie prowadzącego.
Małgorzata
Prowadząca bardzo wnikliwa na drugiego człowieka.
Izbabela
Super szkolenie, poproszę więcej!

Zobacz inne nasze szkolenia:

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś


UWAGA! Dołącz do subskrypcji już teraz i zobacz, co otrzymasz na start!

Tylko teraz nowi Subskrybenci dodatkowo otrzymają dostęp do kursów z Biblioteki Szkoleń, które odbyły się od grudnia 2022 roku aż do teraz. Sprawdź, które kursy trafią na Twoje konto, jeśli dołączysz do subskrypcji (począwszy od szkolenia z prof. Bogdanem de Barbaro z 6 grudnia 2022 roku): https://www.dialoteka.pl/lp/wszystkie-dostepne-szkolenia