Praktyczne szkolenie, na którym dowiesz się, w jaki sposób w terapii grupowej rozwijać mentalizację u pacjentów z zaburzeniami osobowości oraz jak w tym celu wykorzystywać czynniki grupowe.
👤 Prowadząca: dr hab. n. społ. Anna Zajenkowska
🕐 Czas trwania: 03:02:07
⭐️ Ocena: 4,8/5
Podczas szkolenia dowiesz się także, jakie trudności w mentalizacji najczęściej występują u pacjentów z zaburzeniami osobowości oraz jak te deficyty przejawiają się w życiu codziennym i w sytuacji terapii grupowej.
Na szkoleniu:
➡️Dowiesz się, czym jest mentalizacja
➡️Dowiesz się, jak przejawiają się trudności w mentalizacji zarówno w życiu codziennym pacjentów z zaburzeniami osobowości, jak i podczas terapii grupowej
➡️Dowiesz się, jak praktycznie korzystać z zasobów grupy do rozwoju zdolności metalizacyjnych pacjentów z zaburzeniami osobowości
➡️Dowiesz się, jak w ramach różnych nurtów możesz skutecznie rozwijać zdolności metalizacyjne pacjentów z zaburzeniami osobowości w terapii grupowej
➡️Poznasz praktyczne przykłady pracy z grupą terapeutyczną
DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?
➡️Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą prowadzącym terapię grupową i chcesz udoskonalić swój warsztat w zakresie rozwijania mentalizacji u członków grupy z zaburzeniami osobowości. Na szkolenie zapraszamy Cię niezależnie od nurtu terapeutycznego, w jakim prowadzisz terapię grupową.
➡️W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba, która jest zainteresowana tematem psychoterapii grupowej oraz rozwijania mentalizacji u pacjentów z zaburzeniami osobowości.
UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.
Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:
➡️ Prof. w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Psychoterapeutka, analityczka grupowa, superwizorka aplikantka w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym.
➡️ Przewodnicząca sekcji grupowej i członkini zarządu w European Federation for Psychoanalytic Psychotherapy, EFPP. Dodatkowo ukończyła studia magisterskie z zakresu handlu międzynarodowego na Uniwersytecie w Korei oraz studia podyplomowe z zakresu bankowości w Polskiej Akademii Nauk.
➡️ Od 12 jest związana z Centrum Terapii Dialog, wykłada także w Szkole Psychoterapii Dialog.
➡️ W swoich badaniach naukowych skupia się na przetwarzaniu informacji społecznych, w szczególności na związku pomiędzy wrogim postrzeganiem rzeczywistości, mentalizacją a zaburzeniami psychicznymi, czego wynikiem jest szereg publikacji i projektów naukowych (więcej informacji na: https://www.healab.pl/). Ponadto interesuje ją wykorzystanie wiedzy psychoanalitycznej do lepszego zrozumienia zjawisk społecznych, dlatego od 2014 jest zaangażowana w projekt Polska na Kozetce.