Jak skutecznie pracować z pacjentem z zaburzeniem osobowości, wykorzystując techniki CBT?

Dwie pełne sesje terapeutyczne z Arthurem Freemanem.

Prowadzący: Arthur Freeman

W ostatniej części serii filmów „Trzy podejścia do zaburzeń osobowości” obejrzyj, jak znany ekspert CBT Art Freeman ocenia schematy poznawcze i wyznacza konkretne cele terapeutyczne Alfredowi, wymagającemu klientowi, który po opuszczeniu przez swoją dziewczynę wykazuje istotne problemy z Osi II i skłonności samobójcze. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,8/5

Obejrzyj całe szkolenie:

🕐 Czas trwania: 02:46:37

🗓 Data premiery: 2014

🌎 Kraj produkcji: USA

💬 Wersja językowa: polskie napisy

Jak skutecznie pracować z pacjentem z zaburzeniem osobowości, wykorzystując techniki CBT?

Dwie pełne sesje terapeutyczne z Arthurem FreemanemOglądając ten film:

  • Zrozumiesz, w jaki sposób terapeuta CBT ocenia zaburzenia osobowości i angażuje się w terapię.
  • Dowiesz się, jak można zintegrować terapię poznawczo-behawioralną z zasadami psychodynamicznymi, takimi jak przeciwprzeniesienie i sojusz terapeutyczny.
  • Poznasz elementy stylu i strategii CBT, które możesz wykorzystać w pracy z własnymi klientami.
Wszystkie szkolenia są certyfikowane i objęte patronatem merytorycznym
Szkoły Psychoterapii Dialog.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:

Kliknij tutaj

Recenzje Użytkowników

Arthur Freeman

▶ Czołowy ekspert w dziedzinie terapii poznawczo-behawioralnej. Był prezesem Stowarzyszenia Terapii Behawioralnych i Poznawczych oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Psychoterapii Poznawczej, a także wybitnym członkiem-założycielem Akademii Terapii Poznawczych i Behawioralnych.

▶ Zainteresowania badawcze i kliniczne dra Freemana obejmowały terapię małżeńską i rodzinną oraz poznawczo-behawioralne leczenie depresji, lęku i zaburzeń osobowości. Aż do swojej śmierci w 2020 r., był profesorem psychologii w Philadelphia College of Osteopathic Medicine.

▶ Przez wiele lat pracował jako wykładowca medycyny behawioralnej na Uniwersytecie Midwestern, gdzie kierował programem psychologii klinicznej na kampusach w Downers Grove w stanie Illinois oraz Glandale w Arizonie. Autor ponad 100 rozdziałów i artykułów, wykładał w 45 krajach, a jego prace zostały przetłumaczone na 20 języków.