JAK PRACOWAĆ Z TRAUMĄ U OSÓB Z ZABURZENIEM OSOBOWOŚCI BORDERLINE?

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,9/5

Czas trwania: 03:02:27

Praktyczne szkolenie, na którym dowiesz się, kiedy i w jaki sposób skutecznie pracować z traumą u pacjentów z zaburzeniem osobowości typu borderline.

Podczas szkolenia dowiesz się, jaka jest specyfika doświadczeń traumatycznych u osób z zaburzeniem osobowości borderline oraz w jaki sposób i kiedy badać ten obszar w doświadczeniu pacjenta.


Na szkoleniu:

➡️ Dowiesz się, jaka jest specyfika doświadczeń traumatycznych u osób z zaburzeniem osobowości borderline (w skrócie BPD)

➡️ Dowiesz się, jak rozmawiać o traumie i kiedy poruszać ten temat z osobami z BPD

➡️ Dowiesz się, czy istnieje ryzyko retraumatyzacji osób z BPD pracując w obszarze traumy

➡️ Dowiesz się, jak pracować z traumą u osób z BPD zależnie od wieku pacjenta

➡️ Dowiesz się, jak pracować z traumą u osób z BPD, które są również uzależnione

➡️ Dowiesz się, jakie umiejętności powinien posiadać terapeuta pracując w obszarze traumy z pacjentami z BPD

➡️ Poznasz skutecznie narzędzia pracy z traumą u osób z BPD, zaczerpnięte z CBT, DBT i EMDR

➡️ Poznasz praktyczne przykłady pracy klinicznej z pacjentami


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu psychoterapii, w którym pracujesz i chcesz rozwinąć swoje umiejętności w obszarze pracy z traumą u osób z zaburzeniem osobowości borderline.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba, która jest zainteresowana tematem psychoterapii traumy w szczególności u osób z zaburzeniem osobowości typu borderline.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

Wszystkie szkolenia są certyfikowane i objęte patronatem merytorycznym
Szkoły Psychoterapii Dialog.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:

Kliknij tutaj

mgr Magdalena Skuza


➡️ Psycholog, socjolog, certyfikowany psychoterapeuta i superwizor- dydaktyk terapii poznawczo-behawioralnej, specjalista dialektycznej terapii behawioralnej (DBT), terapeuta EMDR. W 2018 roku ukończyła szkolenie DBT Comprehensive prowadzone przez Behavioral Tech, Seattle, USA.

➡️ Od 2020 należy do międzynarodowego zespołu szkoleniowego Center for DBT and Families, USA, kierowanego przez prof. Alana Fruzzetti’ego. Współprowadzi Centrum Zdrowia Psychicznego HarmonJa w Gdańsku, gdzie prowadzi terapię indywidualną oraz treningi umiejętności DBT, oraz treningi Family Connections dla rodzin. Pracowała w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie i oraz Oddziale Dziecięco-Młodzieżowym WSP w Gdańsku. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu psychoterapii dla profesjonalistów zdrowia psychicznego, superwizuje terapeutów i zespoły kliniczne w całej Polsce.

➡️ Jest Przewodniczącą Zarządu oraz Członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Terapii Dialektyczno-Behawioralnej (PTDBT), a także członkiem PTTPB. Jest zaangażowana w projekty międzynarodowe: jest Sekretarzem Europejskiego Stowarzyszenia Terapii DBT (EADBT), należy do inicjatywy GAP (Międzynarodowy sojusz na rzecz zapobiegania oraz wczesnej interwencji dla osób cierpiących na zaburzenie osobowości z pogranicza), oraz współpracuje z National Education Alliance for BPD – jest jednym z koordynatorów programu Family Connections®, wspierającego rodziny pacjentów w Polsce.

➡️ Specjalizuje się w terapii DBT i terapii osób z zaburzeniem osobowości z pogranicza (BPD), dysregulacją emocjonalną i tendencjami samobójczymi, oraz spektrum zaburzeń związanych z traumą u pacjentów w różnym wieku.

Spójne i ciekawe szkolenie, dało mi odpowiedź na pewne pojawiające się wcześniej pytania i wskazówki do pracy z pacjentami z tym zaburzeniem. Dziękuję.
Agata
Dużo praktycznej wiedzy i interesująca dyskusja.
Monika
Pani Magdalena Skuza jest niesamowicie kompetentna w obszarze pracy DBT, to ona przyprowadziła ten nurt do Polski.
Joanna