Jak pomóc pacjentowi poradzić sobie z samobójstwem osoby bliskiej na jego oczach?

- sesja terapeutyczna w nurcie terapii racjonalno-emotywnej prowadzonej przez jej twórcę Alberta Ellisa

Prowadzący: Albert Ellis

Naucz się korzystać z terapii racjonalno-emotywnej (REBT) od terapeuty, który rozwinął tę metodę podczas sesji terapeutycznej z Roseanne, której mąż dziesięć lat temu popełnił samobójstwo na oczach jej i jej córeczki.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,6/5

Obejrzyj całe szkolenie:

🕐 Czas trwania: 1:08:00

🗓 Data premiery: 2013

🌎 Kraj produkcji: USA

💬 Wersja językowa: polskie napisy

Jak pomóc pacjentowi poradzić sobie z samobójstwem osoby bliskiej na jego oczach?

- sesja terapeutyczna w nurcie terapii racjonalno-emotywnej prowadzonej przez jej twórcę Alberta Ellisa


Po obejrzeniu tego filmu, będziesz w stanie:

- Stosować techniki REBT, definiować cele, stawiać hipotezy dotyczące nieracjonalnych przekonań i nowych emocji oraz podważać czynniki zakłócające.

- Uczyć klientów definicji racjonalnego przekonania, nieracjonalnego przekonania i filozofii REBT, dotyczącej rozwoju człowieka.

- Zintegrować wykorzystywane przez Ellisa techniki konfrontacji, powtarzania i racjonalnych wyjaśnień do własnej pracy terapeutycznej.

Wszystkie szkolenia są certyfikowane i objęte patronatem merytorycznym
Szkoły Psychoterapii Dialog.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:

Kliknij tutaj

Recenzje Użytkowników

Albert Ellis

"Nie ma praktycznie nic, co sprawiałoby mi większą przyjemność" - mówi dr Albert Ellis - "niż rzucenie się w wir dobrego i trudnego problemu". Jego pewność siebie - niektórzy powiedzieliby nawet, że arogancja - pozwala mu konfrontować swoich klientów z ich przekonaniami i mówić im, co jest racjonalne, a co nie.

Albert Ellis urodził się w Pittsburghu w 1913 roku i wychował w Nowym Jorku. Wykorzystał trudne dzieciństwo i stał się, jak sam mówi, "upartym i zdecydowanym rozwiązywaczem problemów". Poważna choroba nerek przekierowała jego uwagę ze sportu na książki, a konflikty w rodzinie (jego rodzice rozwiedli się, gdy miał 12 lat) skłoniły go do pracy nad zrozumieniem innych. Ellis ukończył college w 1934 roku, uzyskując dyplom z administracji biznesowej na City University of New York. Jego pierwszym przedsięwzięciem w świecie biznesu była firma zajmująca się dopasowywaniem spodni, którą założył ze swoim bratem.

"Kocham swoją pracę i pracuję z miłością" - mówi Ellis. "To jest sekret mojego obecnego niezwykle szczęśliwego stanu".