Jak pomóc klientom w uzyskaniu kontroli nad sobą: narzędzia i techniki zarządzania złością

Prowadzący: Christian Conte

W tym pouczającym filmie możesz zobaczyć, jak ekspert w zakresie zarządzania gniewem, dr Christian Conte, przedstawia swoją wszechstronną i praktyczną teorię leczenia – i uzdrawiania – nawet najbardziej brutalnych przestępców.

Obejrzyj całe szkolenie:

🕐 Czas trwania: 01:15:00

🗓 Data premiery: 2013

🌎 Kraj produkcji: USA

💬 Wersja językowa: polskie napisy

Jak pomóc klientom w uzyskaniu kontroli nad sobą: narzędzia i techniki zarządzania złościąCzy Twoi klienci zmagają się ze złością? Czy masz trudności ze znalezieniem empatii dla klientów, którzy przejawiają zachowania pełne gniewu lub przemocy? Czy szukasz nowych i lepszych sposobów, aby pomóc im uporać się z tymi problemami? Weź udział w tym szkoleniu, które zwiększy twoją świadomość i zapewni narzędzia, jakie pomogą twoim klientom radzić sobie z wyzwaniami bez utraty kontroli.

Wychodząc daleko poza stare modele „licz do 10, weź głęboki oddech” i całkowicie eliminując techniki oparte na wstydzie, dr Christian Conte oferuje radykalnie nowe sposoby zrozumienia, dlaczego ludzie wpadają w szał i jak mogą przestać. W tym filmie dowiesz się o neurochemii gniewu, jak rozpoznać osobiste typy gniewu swojego klienta i jak pomóc mu znaleźć i zastosować antidotum na każdy z nich. Ponadto nabędziesz umiejętności pomagania klientom w rozpoznawaniu wyzwalaczy, odrywaniu się od myśli i skuteczniejszym korzystaniu z samoświadomości.

Swobodny styl Conte’go oraz wykorzystanie historii i metafor tworzą niezapomniane wrażenia, dzięki czemu z łatwością przypomnisz sobie narzędzia, gdy będą potrzebne ponownie podczas sesji. Już nigdy nie będziesz musiał uciekać się do przestarzałych technik: zamiast tego możesz połączyć swoje współczucie i zrozumienie z nowoczesnymi, sprawdzonymi metodami mistrzowskiego trenera. 


Oglądając ten film:

• Poznasz kluczowe elementy modelu zarządzania złością Conte’a.

• Zidentyfikujesz różne typy wściekłości, których ludzie doświadczają, a także ich psychologiczne podłoże.

• Zrozumiesz narzędzia pozwalające na deeskalację gniewu i dokonywanie zdrowszych wyborów w chwilach kryzysu i konfliktu.

Wszystkie szkolenia są certyfikowane i objęte patronatem merytorycznym
Szkoły Psychoterapii Dialog.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:

Kliknij tutaj

Recenzje Użytkowników

Christian Conte

▶ Jest jednym z najwybitniejszych w USA specjalistów od zdrowia psychicznego w obszarze radzenia sobie ze złością i emocjami. Znana postać medialna oraz autor książek i nagrań wideo z zakresu zarządzania emocjami.

▶ Był wielokrotnie nagradzanym profesorem na Uniwersytecie Nevada w Reno. Jest współzałożycielem ośrodka w South Lake Tahoe w Kalifornii, którego zadaniem jest praca z osobami skazanymi za przestępstwa z użyciem przemocy. 

▶ Doktor Conte jest twórcą teorii ustępstw/wydajności (Yield Theory) – skutecznego podejścia do zmiany, łączącego radykalne współczucie ze świadomą edukacją – w celu dającego bardzo dobre wyniki leczenia problemów ze złością. Obecnie dr Conte szkoli zakłady karne, drużyny sportowe i organizacje w zakresie praktycznego stosowania swojego programu zarządzania złością w ramach teorii ustępstw (Yield Theory Anger Management Program).

▶ Oprócz tytułu Certyfikowanego Specjalisty ds. Zarządzania Agresją, posiada doktorat (Counselor Education and Supervision, Duquesne University), a także liczne certyfikaty i licencje, w tym certyfikat doradcy ds. przemocy domowej.

▶ Autor m.in. takich książek, jak: “Advanced Techniques for Counseling and Psychotherapy”, “Mastering What You Practice: Learning to Control Your Emotions” „Walking Through Anger”.