4 PSYCHOTERAPEUTÓW, 4 NURTY, 1 HISTORIA PACJENTA. JAK WYGLĄDA W PRAKTYCE PRACA TERAPEUTY W ZALEŻNOŚCI OD NURTU?

Poznaj 4 nurty psychoterapii od 4 doświadczonych psychoterapeutów.

➡ Podczas szkolenia poznasz osobiste doświadczenia każdego terapeuty z pracy w swoim nurcie psychoterapii oraz dowiesz się, jakie są mocne i słabe strony każdego nurtu.

➡ Usłyszysz opis przypadku klinicznego pacjenta oraz dowiesz się, jak wygląda praca terapeutyczna z tym pacjentem w zależności od nurtu.


CELEM SZKOLENIA JEST zapoznanie uczestników z 4 odmiennymi nurtami psychoterapii.

➡ Pokażemy co je łączy, co dzieli, jakie są ich mocne jak i słabe strony, aby umożliwić uczestnikom lepsze zrozumienie poszczególnych nurtów terapeutycznych oraz ułatwić osobom rozważającym rozpoczęcie szkolenia psychoterapeutycznego wybranie dla siebie najbardziej odpowiedniego nurtu.


Program szkolenia:

1️⃣ Przedstawienie 4 nurtów z perspektywy 4 psychoterapeutów

2️⃣ Przedstawienie i omówienie przypadku klinicznego pacjenta z perspektywy 4 nurtów psychoterapii

3️⃣ Moderowana rozmowa o praktycznych elementach pracy terapeutycznej zależnie od nurtu przy współudziale pytań zadawanych przez uczestników szkolenia


Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do studentów psychologii, psychologów i psychoterapeutów chcących lepiej zrozumieć, czym się charakteryzują oraz różnią 4 nurty psychoterapii w rozumieniu i podejściu do pracy z pacjentem. Szczególnie zapraszamy osoby rozważające wybór zawodu psychoterapeuty i zastanawiają się, jaki nurt psychoterapii byłby dla nich najbardziej odpowiedni.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.


dr n.med. Agnieszka Chrzczonowicz-Stępień

psychoterapeutka psychodynamiczna, szkoliła się w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Specjalistka psycholożka kliniczna, po szkoleniu specjalizacyjnym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Pracuje jako adiunkt w Katedrze Psychologii Klinicznej Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS. Wykładowczyni w Szkole Psychoterapii Dialog. Jest autorką i współautorką publikacji z zakresu psychoterapii i psychopatologii.

Karolina Wincewicz-Cichecka

psycholog, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna oraz job-coach. Pracuje z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 16 rż.

Anna Gołębiowska

psycholog, psychoterapeuta systemowy. Psychologię ukończyła na Uniwersytecie Warszawskim, szkolenie z Psychoterapii kończyła w Szkole Psychoterapii MABOR (dziś Szkoła Psychoterapii Dialog). W zawodzie pracuje od 2010 roku. Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię par i małżeństw. Pracuje głównie z osobami w kryzysach życiowych, z zaburzeniami osobowości, zaburzeniami odżywiania i zaburzeniami nerwicowymi.

Adam Bajkowski

psychoterapeuta Gestalt i psycholog. Posiada bogate doświadczenie kliniczne m.in. w udzielaniu pomocy pacjentom z doświadczeniem psychozy, a także pracy z osobami zmagającymi się z zaburzeniami nastroju, lękami czy kryzysami. Pomaga klientom m.in. w lepszym rozumieniu siebie oraz rozwoju osobowości. Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. Jest ceniony m.in za umiejętności prowadzenia dialogu egzystencjalnego, życzliwy klimat współpracy jak i biegłość w myśleniu klinicznym.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Alicja
Świetnie zorganizowane, o uporządkowanej strukturze, bardzo konkretne i ciekawe szkolenie.
Anna
Moim zdaniem było zdecydowanie za mało omówienia przypadku. Spodziewałam się bardziej spojrzenia na te różnice między nurtami bardziej na przykładzie, natomiast to było zdecydowanie za krótkie, a większość czasu zajęło omawianie konkretnych nurtów w takim spojrzeniu teoretycznym.
Cezary
Świetne szkolenie które pokazuje że warto prezentować bardzo różne perspektywy technik psychoterapeutycznych - Psychologia Pozytywna to wspaniały kierunek lub Analiza Bioenergetyczna.
AGNIESZKA
Druga część spotkania , zdecydowanie bardziej wartościowa i inspirująca.
Monika
Spotkanie było bardzo ciekawe i pomocne, w szczególności dla osób, które właśnie nie zaczęły jeszcze pracy jako psychoterapeuta, np dla mnie, jako studentki było bardzo wartościowe i dzięki niemu łatwiej będę mogła podjąć decyzję, dziękuję :)
Aleksandra
Trochę pierwsza część za długa - wolałabym bardziej skupić się na tej drugiej.

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś


UWAGA! Dołącz do subskrypcji już teraz i zobacz, co otrzymasz na start!

Tylko teraz nowi Subskrybenci dodatkowo otrzymają dostęp do kursów z Biblioteki Szkoleń, które odbyły się od grudnia 2022 roku aż do teraz. Sprawdź, które kursy trafią na Twoje konto, jeśli dołączysz do subskrypcji (począwszy od szkolenia z prof. Bogdanem de Barbaro z 6 grudnia 2022 roku): https://www.dialoteka.pl/lp/wszystkie-dostepne-szkolenia