4 PSYCHOTERAPEUTÓW, 4 NURTY, 1 HISTORIA PACJENTA. JAK WYGLĄDA W PRAKTYCE PRACA TERAPEUTY W ZALEŻNOŚCI OD NURTU?

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,6/5

"Świetnie zorganizowane, o uporządkowanej strukturze, bardzo konkretne i ciekawe szkolenie."

Czas trwania: 3:09:19


Praktyczne szkolenie, na którym poznasz 4 nurty psychoterapii i osobiste doświadczenia psychoterapeutów w nich pracujących.


NA SZKOLENIU:

✔️ Usłyszysz opis przypadku klinicznego pacjenta oraz dowiesz się, jak wygląda praca terapeutyczna z tym pacjentem w zależności od nurtu.

✔️ Poznasz osobiste doświadczenia każdego terapeuty z pracy w swoim nurcie psychoterapii oraz dowiesz się, jakie są mocne i słabe strony każdego nurtu.

✔️ Zobaczysz, co je łączy, co dzieli, jakie są ich mocne jak i słabe strony, aby umożliwić uczestnikom lepsze zrozumienie poszczególnych nurtów terapeutycznych oraz ułatwić osobom rozważającym rozpoczęcie szkolenia psychoterapeutycznego wybranie dla siebie najbardziej odpowiedniego nurtu.

Program szkolenia:

1️⃣ Przedstawienie 4 nurtów z perspektywy 4 psychoterapeutów

2️⃣ Przedstawienie i omówienie przypadku klinicznego pacjenta z perspektywy 4 nurtów psychoterapii

3️⃣ Moderowana rozmowa o praktycznych elementach pracy terapeutycznej zależnie od nurtu.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem lub psychoterapeutą niezależnie od nurtu i chcesz lepiej zrozumieć, czym się charakteryzują oraz różnią 4 nurty psychoterapii w rozumieniu i podejściu do pracy z pacjentem.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii lub osoba zainteresowana poszczególnymi nurtami psychoterapii.

➡️ Szczególnie zapraszamy osoby rozważające wybór zawodu psychoterapeuty i zastanawiają się, jaki nurt psychoterapii byłby dla nich najbardziej odpowiedni.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.


dr n. med. Agnieszka Chrzczonowicz-Stępień


➡️ psychoterapeutka psychodynamiczna, szkoliła się w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”.

➡️ Specjalistka psycholożka kliniczna, po szkoleniu specjalizacyjnym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Pracuje jako adiunkt w Katedrze Psychologii Klinicznej Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS.

➡️ Wykładowczyni w Szkole Psychoterapii Dialog.

➡️Jest autorką i współautorką publikacji z zakresu psychoterapii i psychopatologii.

➡️ Na platformie dialoteka.pl prowadziła szkolenie:

Karolina Wincewicz-Cichecka


➡️ psycholog, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna oraz job-coach. Pracuje z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 16 rż.

Anna Gołębiowska


➡️ Psycholog, psychoterapeuta systemowy.

➡️ Psychologię ukończyła na Uniwersytecie Warszawskim, szkolenie z Psychoterapii kończyła w Szkole Psychoterapii MABOR (dziś Szkoła Psychoterapii Dialog).

➡️ W zawodzie pracuje od 2010 roku. Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię par i małżeństw.

➡️ Pracuje głównie z osobami w kryzysach życiowych, z zaburzeniami osobowości, zaburzeniami odżywiania i zaburzeniami nerwicowymi.

Adam Bajkowski


➡️ Psychoterapeuta Gestalt i psycholog.

➡️ Posiada bogate doświadczenie kliniczne m.in. w udzielaniu pomocy pacjentom z doświadczeniem psychozy, a także pracy z osobami zmagającymi się z zaburzeniami nastroju, lękami czy kryzysami.

➡️ Pomaga klientom m.in. w lepszym rozumieniu siebie oraz rozwoju osobowości.

➡️ Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. Jest ceniony m.in za umiejętności prowadzenia dialogu egzystencjalnego, życzliwy klimat współpracy jak i biegłość w myśleniu klinicznym.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Świetnie zorganizowane, o uporządkowanej strukturze, bardzo konkretne i ciekawe szkolenie.
Alicja
Moim zdaniem było zdecydowanie za mało omówienia przypadku. Spodziewałam się bardziej spojrzenia na te różnice między nurtami bardziej na przykładzie, natomiast to było zdecydowanie za krótkie, a większość czasu zajęło omawianie konkretnych nurtów w takim spojrzeniu teoretycznym.
Anna
Świetne szkolenie które pokazuje że warto prezentować bardzo różne perspektywy technik psychoterapeutycznych - Psychologia Pozytywna to wspaniały kierunek lub Analiza Bioenergetyczna.
Cezary
Druga część spotkania , zdecydowanie bardziej wartościowa i inspirująca.
AGNIESZKA
Spotkanie było bardzo ciekawe i pomocne, w szczególności dla osób, które właśnie nie zaczęły jeszcze pracy jako psychoterapeuta, np dla mnie, jako studentki było bardzo wartościowe i dzięki niemu łatwiej będę mogła podjąć decyzję, dziękuję :)
Monika
Trochę pierwsza część za długa - wolałabym bardziej skupić się na tej drugiej.
Aleksandra