4 PSYCHOTERAPEUTÓW, 4 NURTY, 1 HISTORIA PACJENTA. JAK WYGLĄDA W PRAKTYCE PRACA TERAPEUTY W ZALEŻNOŚCI OD NURTU?

Poznaj 4 nurty psychoterapii od 4 doświadczonych psychoterapeutów.

➡ Podczas szkolenia poznasz osobiste doświadczenia każdego terapeuty z pracy w swoim nurcie psychoterapii oraz dowiesz się, jakie są mocne i słabe strony każdego nurtu.

➡ Usłyszysz opis przypadku klinicznego pacjenta oraz dowiesz się, jak wygląda praca terapeutyczna z tym pacjentem w zależności od nurtu.


CELEM SZKOLENIA JEST zapoznanie uczestników z 4 odmiennymi nurtami psychoterapii.

➡ Pokażemy co je łączy, co dzieli, jakie są ich mocne jak i słabe strony, aby umożliwić uczestnikom lepsze zrozumienie poszczególnych nurtów terapeutycznych oraz ułatwić osobom rozważającym rozpoczęcie szkolenia psychoterapeutycznego wybranie dla siebie najbardziej odpowiedniego nurtu.


Program szkolenia:

1️⃣ Przedstawienie 4 nurtów z perspektywy 4 psychoterapeutów

2️⃣ Przedstawienie i omówienie przypadku klinicznego pacjenta z perspektywy 4 nurtów psychoterapii

3️⃣ Moderowana rozmowa o praktycznych elementach pracy terapeutycznej zależnie od nurtu przy współudziale pytań zadawanych przez uczestników szkolenia


Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do studentów psychologii, psychologów i psychoterapeutów chcących lepiej zrozumieć, czym się charakteryzują oraz różnią 4 nurty psychoterapii w rozumieniu i podejściu do pracy z pacjentem. Szczególnie zapraszamy osoby rozważające wybór zawodu psychoterapeuty i zastanawiają się, jaki nurt psychoterapii byłby dla nich najbardziej odpowiedni.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.


dr n.med. Agnieszka Chrzczonowicz-Stępień

psychoterapeutka psychodynamiczna, szkoliła się w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Specjalistka psycholożka kliniczna, po szkoleniu specjalizacyjnym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Pracuje jako adiunkt w Katedrze Psychologii Klinicznej Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS. Wykładowczyni w Szkole Psychoterapii Dialog. Jest autorką i współautorką publikacji z zakresu psychoterapii i psychopatologii.

Karolina Wincewicz-Cichecka

psycholog, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna oraz job-coach. Pracuje z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 16 rż.

Anna Gołębiowska

psycholog, psychoterapeuta systemowy. Psychologię ukończyła na Uniwersytecie Warszawskim, szkolenie z Psychoterapii kończyła w Szkole Psychoterapii MABOR (dziś Szkoła Psychoterapii Dialog). W zawodzie pracuje od 2010 roku. Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię par i małżeństw. Pracuje głównie z osobami w kryzysach życiowych, z zaburzeniami osobowości, zaburzeniami odżywiania i zaburzeniami nerwicowymi.

Adam Bajkowski

psychoterapeuta Gestalt i psycholog. Posiada bogate doświadczenie kliniczne m.in. w udzielaniu pomocy pacjentom z doświadczeniem psychozy, a także pracy z osobami zmagającymi się z zaburzeniami nastroju, lękami czy kryzysami. Pomaga klientom m.in. w lepszym rozumieniu siebie oraz rozwoju osobowości. Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. Jest ceniony m.in za umiejętności prowadzenia dialogu egzystencjalnego, życzliwy klimat współpracy jak i biegłość w myśleniu klinicznym.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Alicja
Świetnie zorganizowane, o uporządkowanej strukturze, bardzo konkretne i ciekawe szkolenie.
Anna
Moim zdaniem było zdecydowanie za mało omówienia przypadku. Spodziewałam się bardziej spojrzenia na te różnice między nurtami bardziej na przykładzie, natomiast to było zdecydowanie za krótkie, a większość czasu zajęło omawianie konkretnych nurtów w takim spojrzeniu teoretycznym.
Cezary
Świetne szkolenie które pokazuje że warto prezentować bardzo różne perspektywy technik psychoterapeutycznych - Psychologia Pozytywna to wspaniały kierunek lub Analiza Bioenergetyczna.
AGNIESZKA
Druga część spotkania , zdecydowanie bardziej wartościowa i inspirująca.
Monika
Spotkanie było bardzo ciekawe i pomocne, w szczególności dla osób, które właśnie nie zaczęły jeszcze pracy jako psychoterapeuta, np dla mnie, jako studentki było bardzo wartościowe i dzięki niemu łatwiej będę mogła podjąć decyzję, dziękuję :)
Aleksandra
Trochę pierwsza część za długa - wolałabym bardziej skupić się na tej drugiej.

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

90-dniowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś