Ucz się od mistrzów - Psychoterapia egzystencjalno-humanistyczna w działaniu.

Sesje terapeutyczne z Jamesem Bugentalem

Prowadzący: James Bugental

Psychoterapia egzystencjalno-humanistyczna w działaniu przedstawia Jamesa Bugentala, legendarnego klinicystę i nauczyciela, prowadzącego dwie rzeczywiste sesje psychoterapeutyczne z tą samą klientką.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,85/5

Obejrzyj całe szkolenie:

🕐 Czas trwania: 02:24:00

🗓 Data premiery: 1995

🌎 Kraj produkcji: USA

💬 Wersja językowa: polskie napisy

Ucz się od mistrzów - Psychoterapia egzystencjalno-humanistyczna w działaniu. 

Sesje terapeutyczne z Jamesem Bugentalem.


James Bugental wprowadza w życie metody i istotne elementy terapii egzystencjalno-humanistycznej opisane przez niego w znaczących publikacjach książkowych oraz w licznych artykułach naukowych.

Po każdej sesji następuje dyskusja z doktorem Bugentalem. Zarazem także klientka dzieli się swoimi przemyśleniami. Głębokość i wrażliwość podejścia doktora Bugentala są tak duże, że będziesz chciał je przestudiować raz po raz — są to doskonałe filmy szkoleniowe zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych terapeutów.


Oglądając ten film:

  • Zobaczysz, jak w praktyce wygląda psychoterapia egzystencjalno-humanistyczna, w której ważną rolę spełnia wzmacnianie współobecności klienta i terapeuty.
  • Dowiesz się, jak pracować z oporem (wobec pełniejszego życia, a nie tylko w stosunku do terapii).
  • Zrozumiesz, jak wprowadzić klienta w proces poszukiwania oraz jak wzmacniać podmiotowość klienta tak, by stała się ona fundamentem prawdziwie głębokiej pracy.
Wszystkie szkolenia są certyfikowane i objęte patronatem merytorycznym
Szkoły Psychoterapii Dialog.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:

Kliknij tutaj

Recenzje Użytkowników

James Bugental

▶ Dr James F.T. Bugental (1915-2008) był czołowym rzecznikiem psychoterapii egzystencjalno-humanistycznej od czasu opublikowania swojej przełomowej książki “The Search for Authenticity”.

▶ Następnie opublikował takie klasyki jak “Psychotherapy and Process”,“The Art of the Psychotherapist” czy “Psychotherapy Isn't What You Think”.

▶ Został uhonorowany licznymi nagrodami. Jest wpływowym trenerem tysięcy psychoterapeutów. Wniósł znaczący i trwały wkład w dziedzinę psychologii.