Jak wykorzystać teorię relacji z obiektem by prowadzić skuteczniej psychoterapię?

- sesje terapii w nurcie psychoanalitycznym prowadzone przez Jill Savege Scharff

Prowadząca: Jill Savege Scharff

W tym trzyczęściowym filmie wideo znana psychoanalityk Jill Savege Scharff po mistrzowsku demonstruje psychoterapię opartą na relacji z obiektem, podczas rzeczywistej sesji terapeutycznej.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,6/5

Obejrzyj całe szkolenie:

🕐 Czas trwania: 1:56:00

🗓 Data premiery: 2011

🌎 Kraj produkcji: USA

💬 Wersja językowa: polskie napisy

Jak wykorzystać teorię relacji z obiektem by prowadzić skuteczniej psychoterapię?

- sesje terapii w nurcie psychoanalitycznym prowadzone przez Jill Savege Scharff


Po obejrzeniu tego filmu:

- Zrozumiesz kluczowe koncepcje psychoterapii opartej na relacji z obiektem, w tym elementów tworzenia bezpiecznej przestrzeni dla klienta,

 - Uzyskasz wgląd w styl psychoterapii Jill Scharff i sposób, w jaki pozostaje ona neutralna i obecna, zwracając szczególną uwagę na subtelne zachowania i reakcje,

- Dowiesz się, jak zastosować podejście teorii relacji z obiektem we własnej pracy terapeutycznej z klientami.Wszystkie szkolenia są certyfikowane i objęte patronatem merytorycznym
Szkoły Psychoterapii Dialog.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:

Kliknij tutaj
Niezwykle szeroka wiedza w tym temacie oraz pokazanie jak wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce, co można zauważyć podczas sesji z pacjentem.
Karolina
Bardzo jasno wyjaśniona przez Jill Savege Scharff teoria relacji z obiektem, poparte sesjami terapii analitycznej.
Katarzyna
Kompleksowe omówienie zagadnienia oraz autentyczne wskazówki do pracy z pacjentem.
Joanna

Recenzje Użytkowników

Jill Savege Scharff

Dr Jill Savege Scharff, jest współdyrektorem Międzynarodowego Instytutu Psychoterapii i przewodniczącą Międzynarodowego Instytutu Szkolenia Psychoanalitycznego. Jest profesorem klinicznym psychiatrii w Georgetown University Medical School i analitykiem dydaktycznym w Washington Psychoanalytic Institute. Jej prywatna praktyka w Chevy Chase w stanie Maryland koncentruje się na psychoanalizie dzieci i dorosłych oraz terapii par i rodzin.

Dr Scharff zredagowała “Foundations of Object Relations Family Therapy” (1989) i “The Autonomous Self: The Work of John D. Sutherland” (1994). Napisała książkę “Projective and Introjective Identification: The Therapists Use of Self” (1992). Wraz z Davidem E. Scharffem jest współautorką “Object Relations Family Therapy” (1987), “Object Relations Couple Therapy” (1991), “Scharff Notes: A Primer of Object Relations Therapy” (1992) i 2. wydanie 2005), “Object Relations Therapy of Physical and Sexual Trauma” (1994), “Object Relations Individual Therapy” (1998), “Tuning the Therapeutic Instrument: The Affective Learning of Psychotherapy” (2000) oraz współredaktorem książki “Self Hatred in Psychoanalysis: Detoxifying the Persecutory Object” (2003) oraz “The Legacy of Fairbairn and Sutherland” (2005). Jest współredaktorką serii “Library of Object Relations” w Jason Aronson, Inc.

Dr Scharff występowała jako zaproszony gość na spotkaniach naukowych, sympozjach i warsztatach dotyczących psychoanalizy, terapii małżeńskiej i rodzinnej w Stanach Zjednoczonych i Europie. Interesuje się również tańcem społecznym i teatrem. Założyła Cosmos Club Theatre w Waszyngtonie, gdzie sztuki członków są wystawiane w teatrze dla czytelników i prezentowane na warsztatach.