Jak wykorzystać techniki terapii Tu i Teraz, by pomóc klientom w pełni doświadczać emocji, a tym samym poprawić ich społeczne relacje?

Prowadzący: Victor Yalom

Co psychoterapeuci mogą zrobić, aby pomóc klientom w pełni doświadczyć swoich emocji, a tym samym poprawić ich międzyludzkie relacje? Naucz się korzystać z technik terapii “tu i teraz”, aby klienci mogli w pełni uzyskać dostęp do swoich wewnętrznych światów emocjonalnych, jednocześnie pogłębiając więzi z innymi osobami w ich życiu.

Obejrzyj całe szkolenie:

🕐 Czas trwania: 01:28:56

🗓 Data premiery: 2023

🌎 Kraj produkcji: USA

💬 Wersja językowa: polskie napisy

Jak wykorzystać techniki terapii Tu i Teraz, by pomóc klientom w pełni doświadczać emocji, a tym samym poprawić ich społeczne relacje?Zobacz, jak podczas sesji na żywo z autentyczną klientką metodę “tu i teraz” stosuje po mistrzowsku Victor Yalom.


Oglądając ten film:

  • Nauczysz się, w jaki sposób stosować metodę “tu i teraz” w terapii indywidualnej, także podczas sesji online.
  • Poznasz poszczególne sposoby zwracania się do klienta, które ułatwiają zakotwiczenie pracy terapeutycznej w “tu i teraz”.
  • Odkryjesz, jaki rodzaj nastawienia terapeuty oraz jaka relacja między terapeutą a klientem są najbardziej korzystne w przypadku stosowania metody “tu i teraz”.
Wszystkie szkolenia są certyfikowane i objęte patronatem merytorycznym
Szkoły Psychoterapii Dialog.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:

Kliknij tutaj

Victor Yalom

▶ VPhD (prowadzący wywiad) jest założycielem, dyrektorem generalnym Psychotherapy.net. Psychoterapię praktykuje od ponad 25 lat.

▶ Prowadził warsztaty w terapii egzystencjalno-humanistycznej i grupowej w USA, Meksyku i Chinach.