Ucz się od mistrzów: Jak prowadzić terapię grupową pacjentów ambulatoryjnych, korzystając z modelu interpersonalnego

Prowadzący: Irvin Yalom

Obejrzyj, jak słynny psychoterapeuta Irvin Yalom prowadzi ambulatoryjną terapię grupową, korzystając ze swojego modelu interpersonalnego, z komentarzem opisującym zasady jego podejścia tu i teraz.

Obejrzyj całe szkolenie:

🕐 Czas trwania: 01:50:00

🗓 Data premiery: 2006

🌎 Kraj produkcji: USA

💬 Wersja językowa: polskie napisy

Ucz się od mistrzów: Jak prowadzić terapię grupową pacjentów ambulatoryjnych, korzystając z modelu interpersonalnegoTo szkolenie przedstawia rekonstrukcję czterech dłuższych segmentów sesji grupowych przeprowadzonych z mieszaną grupą psychoterapeutyczną dla dorosłych. Doktor Irvin Yalom przedstawia zarazem wnikliwe, pozasesyjne komentarze dotyczące swoich interwencji. Zobaczysz, jak stosowany jest jego model interpersonalny i nauczysz się technik kierowania grupami w tu i teraz, tak aby miały potężną siłę terapeutyczną. Jasno określone w niej ogólne zasady będą niezwykle pomocne i obowiązujące wszystkich terapeutów prowadzących ambulatoryjne grupy psychoterapeutyczne. 


Oglądając ten film:

  • Nauczysz się stosować model interpersonalny w grupie pacjentów ambulatoryjnych.
  • Dowiesz się, jak wykorzystując technikę tu-i-teraz utrzymać dynamikę w grupie.
  • Zobaczysz, jak przeprowadzać skuteczne interwencje w zróżnicowanej grupie ambulatoryjnej.
Wszystkie szkolenia są certyfikowane i objęte patronatem merytorycznym
Szkoły Psychoterapii Dialog.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:

Kliknij tutaj

Recenzje Użytkowników

Irvin Yalom

▶ Psychiatra i psychoterapeuta egzystencjalny, emerytowany profesor na Uniwersytecie Stanforda, jeden z pionierów psychoterapii grupowej, a także autor podręczników, powieści i literatury faktu. 

▶ W języku polskim ukazało się kilkanaście jego książek, w tym m.in.: “Psychoterapia egzystencjalna”, ‘Psychoterapia grupowa. Teoria i praktyka” (współautor: Molyn Leszcz), “Psychoterapia grupowa. Krótki przewodnik dla terapeutów” (współautorka: Sophia Vinogradov), “Kiedy Nietzsche szlochał”, “Kuracja według Schopenhauera”, “Stając się sobą. Pamiętnik psychiatry”.