Jak pracować z rodziną, która doświadcza znacznych trudności?

- rodzinna sesja terapeutyczna prowadzona przez małżeństwo terapeutów Dr Jill i Davida Scharffów

Prowadzący: David Scharff & Jill Savege Scharff

Dowiesz się, jak zastosować teorię relacji z obiektem w terapii rodzinnej, obserwując, jak światowej sławy psychoanalitycy dr Jill i David Scharff przeprowadzają sesję na żywo z bardzo zaniepokojoną rodziną.

Obejrzyj całe szkolenie:

🕐 Czas trwania: 1:57:00

🗓 Data premiery: 2011

🌎 Kraj produkcji: USA

💬 Wersja językowa: polskie napisy

Jak pracować z rodziną, która doświadcza znacznych trudności?

- rodzinna sesja terapeutyczna prowadzona przez małżeństwo terapeutów Dr Jill i Davida Scharffów


To rzadka okazja, by zobaczyć małżeństwo Jill i Davida Scharffów podczas wspólnej terapii. Możesz nawet zobaczyć momenty, podczas których nie zgadzają się ze sobą podczas sesji! Jeśli chcesz zobaczyć, jak pracują osobno, obejrzyj wideo Jill na temat terapii relacji z obiektem oraz wideo Davida na temat terapii relacji z obiektem u dzieci.

Należy zauważyć, że jest to ta sama rodzina, która pojawia się w naszych filmach o terapii rodzinnej Bowena i strukturalnej terapii rodzinnej, a więc interesującą kwestią jest również zestawienie ze sobą stylów pracy tych dwóch mistrzów terapii.

Oglądając ten film:

- Zrozumiesz kluczowe koncepcje terapii rodzinnej opartej na relacjach z obiektem. 

- Uzyskasz wgląd w to, jak Jill i David Scharff tworzą relację terapeutyczną, która pozwala rodzinom stawić czoła ukrytym lękom.

- Dowiesz się, jak zastosować podejście oparte na teorii relacji z obiektem we własnej pracy terapeutycznej z rodzinami.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu KLIKNIJ TUTAJ

David Scharff & Jill Savege Scharff

▶ Dr David Scharff i Dr Jill Scharff są współzałożycielami Międzynarodowego Instytutu Psychoterapii i profesorami klinicznymi psychiatrii na Uniwersytecie Georgetown. Oboje są uznanymi na całym świecie postaciami w dziedzinie psychoanalizy i terapii opartej na teorii relacji z obiektem. Dodatkowo napisali oraz zredagowali wspólnie kilka książek na temat terapii indywidualnej, terapii par, terapii rodzinnej oraz teorii relacji z obiektem.