Jak skuteczniej pracować z parą, stosując podejście oparte na systemach rodzinnych. Sesje z Monicą McGoldrick

Prowadząca: Monica McGoldrick

Dowiedz się od doświadczonej terapeutki rodzinnej Moniki McGoldrick, jak włączenie problemów rodzinnych do terapii par może pomóc zlokalizować źródło problemu, zastosować bardziej ukierunkowane interwencje i ostatecznie pomóc parze zmagającej się z niepewnością i nieufnością.

Obejrzyj całe szkolenie:

🕐 Czas trwania: 02:48:00

🗓 Data premiery: 2018

🌎 Kraj produkcji: USA

💬 Wersja językowa: polskie napisy

Jak skuteczniej pracować z parą, stosując podejście oparte na systemach rodzinnych. Sesje z Monicą McGoldrickWraz z Virginią Satir, Murrayem Bowenem, Salvadorem Minuchinem i Jayem Haleyem Monica McGoldrick jest pionierką terapii rodzinnej. W duchu tej tradycji po mistrzowsku współpracuje z Johnem i Barbarą w kwestii intymności, komunikacji i zaufania. W ten sposób pomaga widzowi docenić osobiste i kliniczne wyzwania terapii par.

McGoldrick podkreśla kluczowe momenty swojej pracy z Johnem i Barbarą. Dzięki temu nagraniu zarówno początkujący psychoterapeuci, jak i doświadczeni klinicyści poszerzą swoją wiedzę na temat dynamiki rodziny. Ciągłe i wnikliwe komentarze terapeutki pozwalają widzowi docenić jej myślenie w danej chwili. Przemyślane i oparte na wiedzy klinicznej rozmowy pomiędzy McGoldrick i Victorem Yalomem pozwalają skupić się na interwencjach klinicznych. 


Oglądając ten film:

  • Poznasz wartościowość wielopokoleniowego podejścia do terapii par.
  • Nauczysz się metody systemowego/kontekstualnego podejścia do terapii par.
  • Dowiesz się, jak stosować interwencje wspierające i dyrektywne w terapii par.
Wszystkie szkolenia są certyfikowane i objęte patronatem merytorycznym
Szkoły Psychoterapii Dialog.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu:

Kliknij tutaj

Recenzje Użytkowników

Monica McGoldrick

▶ Dyrektorka Multicultural Family Institute, terapeutka rodzinna oraz profesor psychiatrii klinicznej w Rutgers Robert Wood Johnson Medical School.

Wśród wielu nagród otrzymała m.in nagrodę Amerykańskiej Akademii Terapii Rodzinnej (AFTA - The American Family Therapy Academy) za wybitny wkład w teorię i praktykę terapii rodzinnej.