Praktyczne wskazówki od Otto Kernberga jak pracować z pacjentami z zaburzeniami osobowości

- nagranie z sesji superwizyjnych. Część 2.

Prowadzący: Otto Kernberg

Skorzystaj z tej rzadkiej okazji, aby wziąć udział w trzech fascynujących sesjach konsultacyjnych z legendarnym psychoanalitykiem, dr Otto Kernbergiem. Jasność jego spostrzeżeń oraz bezpośrednie i praktyczne porady, których udziela, z pewnością rozwieją wiele mitów na temat współczesnej praktyki psychoanalitycznej.

Obejrzyj całe szkolenie:

🕐 Czas trwania: 01:33:00 (część 1) 00:54:00 (część 2)

🗓 Data premiery: 2010

🌎 Kraj produkcji: USA

💬 Wersja językowa: polskie napisy

Praktyczne wskazówki od Otto Kernberga jak pracować z pacjentami z zaburzeniami osobowości

- nagranie z sesji superwizyjnych. Część 2.


Dr Kernberg i jego koledzy z Instytutu Zaburzeń Osobowości od kilkudziesięciu lat prowadzą szeroko zakrojone badania nad diagnozowaniem i leczeniem pacjentów z poważnymi zaburzeniami osobowości, więc jest on zdecydowanie ekspertem, do którego można się zwrócić w razie potrzeby wsparcia w najtrudniejszych przypadkach. Jest to świetna okazja, aby być "muchą na ścianie", gdy konsultuje się z trzema terapeutami, pracującymi w różnych nurtach terapeutycznych: skoncentrowanym na kliencie, psychoanalitycznym i poznawczo-behawioralnym. Ten film będzie szczególnie przydatny dla terapeutów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności konsultacyjne lub supewizorskie.

Po obejrzeniu tego filmu:

- Zrozumiesz unikalne i skuteczne podejścia Kernberga zarówno do konsultacji przypadków, jak i do pracy z trudnymi pacjentami

- Dowiesz się, jakie pytania należy zadać na wczesnym etapie leczenia, aby postawić dokładną diagnozę i opracować plan leczenia

- Rozwiniesz umiejętności skuteczniejszego stosowania podejścia opartego na relacji z klientem do oceny, diagnozowania i leczenia osób z zaburzeniami osobowości.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu KLIKNIJ TUTAJ

Otto Kernberg

▶ Dr Otto Kernberg jest dyrektorem Instytutu Zaburzeń Osobowości w New York Presbyterian Hospital, Westchester Division oraz profesorem psychiatrii w Joan and Sandford I. Weill Medical College i Graduate School of Medical Sciences na Cornell University. Jest także analitykiem szkoleniowym i nadzorującym Centrum Szkoleń i Badań Psychoanalitycznych Uniwersytetu Columbia oraz byłym przewodniczącym Międzynarodowego Stowarzyszenia Psychoanalitycznego. Otrzymał liczne nagrody za wybitne osiągnięcia w dziedzinie psychiatrii. Jest autorem i współautorem ponad dwudziestu książek.