JAK ŚWIADOMIE POSŁUGIWAĆ SIĘ GŁOSEM, ABY BYĆ SKUTECZNYM TERAPEUTĄ? EMISJA GŁOSU, JAKO PRAKTYCZNE NARZĘDZIE

Dowiedz się jak świadomie rozwijać i używać swojego głosu podczas pracy z pacjentem, by wzmacniać efekty terapeutyczne, które pragniesz osiągnąć.

Poczuj się pewniej w swojej pracy, dzięki lepszemu panowaniu nad swoim głosem i sposobem mówienia.

Dowiedz się czym jest emisja głosu, dykcja, akcentowanie oraz jakie są najczęstsze błędy językowe popełniane na co dzień przez ludzi.


Czego dowiesz się podczas szkolenia:

🔴 jak rozumieć pojęcie emisji głosu?

🔴 jak dbać o poprawność językową?

🔴 jakie są najczęstsze błędy językowe popełniane w j. polskim?

🔴 w jaki sposób konstruować płynny komunikat?

🔴 jak ważna jest świadomość własnego głosu oraz wrażliwość na jego zabarwienie?

🔴 jakie jest znaczenie emisji głosu w zawodzie psychologa?

🔴 jak używać swojego głosu terapeutycznie?

Poznasz praktyczne sposoby ćwiczenia i rozgrzewania głosu.


Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do psychologów i terapeutów wszelkich nurtów, którzy chcą poznać praktyczne sposoby, jak warto pracować nad własnym głosem oraz jakie znaczenie ma emisja głosu w zawodzie terapeuty. Skierowane jest również do studentów psychologii oraz wszelkich osób zainteresowanych emisją głosu w zawodach tzw. “pomagaczy”.


Czy po zakupieniu szkolenia mogę otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu?

Szkolenia organizowane przez Szkołę Psychoterapii Dialog są certyfikowane. Certyfikat uczestnictwa może otrzymać także osoba, która nie brała udziału w danym szkoleniu na żywo, a korzystała z nagrania zamieszczonego na platformie www.dialoteka.pl

Aby dowiedzieć się jak uzyskać certyfikat z wykupionego szkolenia przejdź TUTAJ.


UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.


Paweł Budziński

aktor, reżyser oraz założyciel Teatru Bakałarz w Krakowie. Ukończył Scenariopisarstwo w Krakowskiej Szkole Scenariuszowej, Aktorstwo w Krakowskim Studio Teatralnym Drama Studio oraz złożył Egzamin Eksternistyczny przed Sekcją Reżyserów Związku Artystów Scen Polskich. Obecnie pełni funkcję wiceprzewodniczącego Krakowskiego Oddziału. Jest mediatorem rodzinnym i Instruktorem Terapii Uzależnień. Obecnie adept I stopnia w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, gdzie poddaje się superwizji. Prowadzi własny gabinet w Krakowie, pracując z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Marcin
Fantastyczne spotkanie, bardzo dziękuję! Najpiękniej słownie przeprowadzone szkolenie w jakim uczestniczyłem w Dialogu, nie mam wątpliwości. Świetny pomysł z częścią teoretyczną, a następnie przejście do praktyki. Warto, myślę, zwracać uwagę nie tylko na to, co mówimy, ale również i jak, zwłaszcza we wszechobecnym i popularnym obecnie niechlujstwie językowym.
Małgorzata
Bardzo cenne spotkanie i ciekawie poprowadzone.
Igor
Zbyt dużo ogólnych wiadomości - ale też być może jeśli ktoś nie pracuje długo, to mogą być to dla niego nowe informacje.

Sprawdź ofertę subskrypcji naszych szkoleń:

Pierwsza płatność
30 dni za 9 PLN
Następnie

139 PLN

miesięcznie

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś