JAK PRACOWAĆ Z PACJENTEM, KORZYSTAJĄC Z JEGO ZASOBÓW I MOCNYCH STRON?

WZBOGAĆ SWÓJ WARSZTAT O PODSTAWY TERAPII ERICKSONOWSKIEJ

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ocena: 4,9/5

"Bardzo kompetentny wykładowca, wysoce merytoryczna prezentacja i świetny sposób jej przedstawienia".

Czas trwania: 03:01:13

Praktyczne szkolenie, podczas którego dowiesz się, jakie są podstawowe założenia terapii Ericksonowskiej i jak wykorzystać je do skuteczniejszej pracy z pacjentami, uwzględniając posiadane przez nich zasoby i mocne strony.

Dzięki szkoleniu poszerzysz swoje horyzonty terapeutyczne, poznasz lepiej założenia terapii Ericksonowskiej i zainspirujesz się nią do własnej pracy z pacjentami.

NA SZKOLENIU:

➡️ Dowiesz się, jak skutecznie używać metafor w pracy terapeutycznej.

➡️ Zobaczysz, na czym polegają interwencje transowe i kliniczna hipnoza, dwa terminy często niezrozumiane i błędnie mylone z nienaukowymi praktykami.

➡️ Dowiesz się, czym są zasoby, jak są definiowane oraz jak spożytkować je w pracy z pacjentami

➡️ Dowiesz się, w jaki sposób terapeuci Ericksonowscy koncentrują się na przyszłości (zamiast przeszłości) i jak Ty możesz w swojej pracy skorzystać z tego założenia.

➡️ Lepiej zrozumiesz, w jaki sposób doświadczenia rodzinne mogą być postrzegane w perspektywie zasobów zamiast ograniczeń

➡️ Spojrzysz na koncepcję nieświadomości z nowej perspektywy i zobaczysz, jak można znaleźć w niej sojusznika w pracy terapeutycznej (współpracująca rola nieświadomości).

➡️ Dowiesz się, jak rozpoznawać świadome i nieświadome cele pacjentów i co one oznaczają dla procesu terapii.

➡️ Poznasz podstawowe założenia terapii Ericksonowskiej i to, co może wnieść do Twojego rozumienia pacjentów i pracy z nimi.

➡️ Poznasz unikalny styl pracy terapeutów Ericksonowskich, terapii znanej z dużej bezpośredniości i “ludzkiego” oblicza.


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

➡️ Dołącz do szkolenia, jeśli jesteś psychologiem, lekarzem lub psychoterapeutą, który chce lepiej poznać terapię Ericksonowską. Niezależnie od nurtu, w jakim pracujesz – dowiesz się jak skuteczniej pracować na zasobach i mocnych stronach Twoich pacjentów.

➡️ W szkoleniu możesz uczestniczyć też jako student psychologii, medycyny lub osoba zainteresowana tematem terapii Ericksonowskiej i pracy na zasobach i mocnych stronach pacjentów.

UWAGA: Dostęp do każdego wykupionego szkolenia jest aktywny przez 90 dni od daty zakupu.

Sprawdź, jak otrzymać certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w szkoleniu KLIKNIJ TUTAJ

Krzysztof Klajs


➡️ Specjalista psycholog kliniczny, superwizor S. N. Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz superwizor psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, certyfikowany psychoterapeuta EAP (European Association for Psychotherapy).

➡️ Były Przewodniczący Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. International Society of Hypnosis - President Elect.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Już dawno żadne szkolenie nie zrobiło na mnie tak dużego wrażenia. Bardzo dziękuję.
Monika
Bardzo kompetentny wykładowca. Wysoce merytoryczna prezentacja i świetny sposób jej przedstawienia.
Klaudia
Niezwykle ciekawe przedstawianie myślenia terapeutycznego w nurcie ericksonowskim.
Agnieszka