CO KAŻDY TERAPEUTA POWINIEN WIEDZIEĆ O ZABURZENIACH ODŻYWIANIA U MĘŻCZYZN. SZKOLENIE DLA PSYCHOLOGÓW I PSYCHOTERAPEUTÓW.

Tytuł szkolenia: Co każdy terapeuta powinien wiedzieć o zaburzeniach odżywiania u mężczyzn? Szkolenie dla psychologów i psychoterapeutów.

Kiedy: 13 grudnia wtorek, 18:00 – 21:00

Koszt: 99 zł

WEŹ UDZIAŁ W SZKOLENIU NA ŻYWO

99 ZŁ | KUP BILET


KUPUJĘ DOSTĘP DO 4 NADCHODZĄCYCH SZKOLEŃ W RAMACH SUBSKRYPCJI*

139 ZŁ | PRZEJDŹ DO ZAKUPU

PROGRAM SZKOLENIA:

1. Specyfika zaburzeń odżywiania u mężczyzn.

2. Zjawisko “Diagnosis Bias” w ZO u mężczyzn.

3. Diagnostyka zaburzeń odżywiania u mężczyzn.

4. Charakterystyka niektórych zaburzeń odżywiania u mężczyzn:

- AN (anoreksja);

- ARFID (zaburzenie polegające na unikaniu lub ograniczaniu pokarmów);

- BN (bulimia);

- BED (zaburzenie z napadami objadania się);

- problemy związane z otyłością;

- inne zaburzenia i stany niewymienione w klasyfikacjach (w tym bigoreksja, ortoreksja);

5. Wyzwania dotyczące zaburzeń odżywiania u mężczyzn 

(w tym współchorobowość, niezgłaszanie się do specjalistów).

6. Metody leczenia zaburzeń odżywiania u mężczyzn.


JAKIE UMIEJĘTNOŚCI ZDOBĘDZIESZ NA SZKOLENIU?

Zależy nam, aby zapoznać uczestników z charakterystyką ZO u mężczyzn oraz jej przejawami, co ma na celu zwiększenie Twojej świadomości tego zaburzenia oraz zdobycie umiejętności jego rozpoznawania u pacjentów. Jeśli znasz metody pracy z ZO, to szkolenie pozwoli Ci lepiej dostosować znane ci metody do specyfiki pracy z mężczyznami. Podczas szkolenia poznasz znane skuteczne kierunki pracy terapeutycznej ale bez podawania konkretnych metod czy protokołów pracy. 


DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

Szkolenie skierowane jest do psychologów oraz psychoterapeutów wszelkich nurtów, chcących poznać czym są, jak się przejawiają i jak rozpoznawać ZO u mężczyzn. Szkolenie skierowane jest również do studentów psychologii oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką ZO u mężczyzn. 


JAKA JEST FORMUŁA SZKOLENIA?

Szkolenie odbędzie się przez platformę on-line clickmeeting i będzie trwało 3 godziny. Podczas szkolenie odbędzie się część wykładowa oraz moderowana sesja pytań i odpowiedzi. Szkolenie będzie nagrywane i każda osoba, która weźmie w nim udział otrzyma bezpłatny dostęp do nagrania na okres 90 dni.

KTO POPROWADZI SZKOLENIE?

lek. Aneta Michalska


lekarz psychiatra, Kierownik Poradni Zaburzeń Odżywiania w Centrum Terapii DIALOG. Doświadczenie zdobywała m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w trakcie wielu wysokospecjalistycznych staży i kursów. Uczestniczyła w licznych szkoleniach i konferencjach w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Austrii oraz Wielkiej Brytanii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz American Psychiatric Association. W swojej praktyce zajmuje się głównie pacjentami z zaburzeniami odżywiania.  Autorka artykułów naukowych m.in w Psychiatrii Polskiej oraz recenzentka polskiego wydania książki “Pokonać bulimię i napadowe objadanie. Poradnik dla pacjentów i ich rodzin”.


Co zyskuje wykupując subskrypcję?

dostęp do wszystkich nadchodzących szkoleń organizowanych przez Szkołę Psychoterapii DIALOG (min. 36 szkoleń rocznie)

 Bezterminowy dostęp do nagrań ze szkoleń, których premiera odbyła się od momentu uruchomienia Twojej subskrypcji. Nagrania ze szkoleń udostępniamy Ci na cały czas trwania Twojej subskrypcji

certyfikaty ze szkoleń w których uczestniczyłeś/aś

Szczegółowy opis oferty subskrypcji znajdziesz TUTAJ